שם:
טל':
אימייל:
הערות:
אזור:  

כיצד נבחר מזגן טוב?

הטמפרטורה בקיץ בארץ, שוברת לה שיאים בכל שנה מחדש. אין מצב שנוכל להתקיים ללא מזגנים, החום מחניק ואחוזי הלחות הם גבוהים במיוחד ומגיעים ליותר4 מ-70%!!. הקיץ היא תקופה שיש ביקוש רב למזגנים, חנויות מזגנים עסוקות וטכנאי המזגנים למיניהם עובדים המון שעות בקיץ כי הם עסוקים בתחזוקה, התקנה ותיקון מזגנים. אם אתם מעוניינים לרכוש מזגן, כדאי כי תעשו זאת בעונת החורף דווקא, ראשית, המחיר יהיה זול בהרבה ושנית, לא יהיה לכם עומס כמו מציאת טכנאי מזגנים שיתקין לכם את המזגן שזה עתה רכשתם. המזגן הוא מוצר נדרש ביותר במיוחד כשיש לנו אקלים ים תיכוני לפי הנתונים נמכרים כל שנה בארץ כ- 420,000 מזגנים .
 
מתבלבלים מהיצע המזגנים בשוק?
 
שוק מזגנים בארץ מלא בסוגים שונים ובמותגים שאפילו לא מוכרים לכם. יש הרבה אנשים שמתבלבלים מרוב ההיצע. רוב המזגנים הכי פופולריים היום הם המזגנים העליים. יש לשקול לפני בחירת מזגנים את האנרגיה שלהם, ואת התאמה שלהם לחללי הבית. רק איש מכירות מקצועי בתחום המזגנים או טכנאי מזגנים מוסמך, יוכל להתאים לכם את המזגן היעיל ביותר. לכל מזגן יש את היתרונות שלו, אך כולם מקררים. יש מזגנים עיליים, וריצפתים יש מיני מרכזים ומרכזים. מזגנים אלה הם הרבה יותר יקרים וצורכים הרבה  מאוד אנרגיה. היום יש מזגנים שצריכת האנרגיה שלהם נמוכה בהרבה מאלה הישנים יותר.
 
אל תבחרו במזגן זול!!
 
לפני רכישת המזגן, כדאי כי תדעו שאם מצאתם בחנות מסוימת למוצרי חשמל, מזגן שהוא זול, אין זה בהכרח כי הוא מזגן חסכוני ויעיל. היום רוב האנשים מחפשים מזגנים חסכוניים היות ומחירי החשמל עלו לשחקים והצורך במזגן בתקופת הקיץ הוא הכרחי. שווה לשלם יותר ולחסוך בטווח הארוך כנו תשלומים מטורפים של חשבונות חשמל במיוחד בקיץ שרוב הזמן בו אנו נמצאים בית המזגן דולק. יש חברות הידועות במזגנים בעלי צריכת אנרגיה זולה יותר, ואלה הם היעילים ביותר עבורכם. יש המון מבצעים אותם תוכלו למצוא באמצעות אתרי האינטרנט השונים כמו בתחנת המיזוג ועוד לגבי מזגנים עם צריכת חשמל נמוכה, אז אול כדאי שתבדקו לפני רכישת מזגנים.
 
ההמלצה של תחנת המיזוג: בין אם אתם בשלב בחירת מזגנים לבית או לבית העסק, או כבר בחרתם - הובלת המזגנים רצוי לבצע בחברת הובלה  ושילוח מובילה - הקליקו לאתר יוניברס טרנסיט www.relocate.co.il