שם:
טל':
אימייל:
הערות:
אזור:  

תיקון מזגנים

תיקון מזגנים יכול להיות פתרון נהדר, ועדיף מבחינה כלכלית. אולם חשוב להבין שלא ניתן לתקן כל מזגן, ובמקרים קיצוניים, עלות תיקון מזגנים יכולה להיות שקולה לקניית מזגן חדש לחלוטין. איך מחליטים? פשוט מאוד – מזמנים טכנאי מזגנים מורשה שיבדוק את התקלה ומקבלים תמונת מצב אמיתית.

עלות התיקון של מזגן משתנה מטכנאי לטכנאי אבל היא מבוססת על 3 גורמים עיקריים:
¨       עלות שעת העבודה של טכנאי – רבים מטכנאי המזגנים גובים שכר על פי שעת עבודה, לכן יש לקחת את זה בחשבון.
¨       רכיבים – אם התקלקל רכיב במזגן או מספר רכיבים אז יש להוסיף גם אותם לעלות הכוללת. וחשוב לבדוק עם הטכנאי מה תהיה עלות הרכיבים כדי לקבל אומדן למחיר הסופי.
¨       דחיפות ומועדים מיוחדים – יש טכנאים שמוסיפים למחיר את הדחיפות, כך שככל שהטיפול דחוף יותר, כך המחיר יעלה. ונוסף, יש כאלו שגם הזמנה במועדים לא שגרתיים תגרום לעליית המחיר. כך למשל, אם אתם מעוניינים בשירותי תיקון מזגנים ביום שישי בערב או בחג, אז המחיר צפוי לעלות.
 
למזגנים יש חשיבות גדולה בימות הקיץ הישראליים, קשה להסתדר ללא המזגן בעונה הזו והדרך שלכם להבטיח קיץ נעים וסגרירי היא על ידי בחירת טכנאי מזגנים מקצועי, אמין ואיכותי. איך מוצאים אחד כזה? מאוד פשוט:
                 
מדינת ישראל מסדירה בחוקיה ותקנותיה בעלי מקצועות חופשיים, לכן כדאי מאוד לבחור טכנאי מזגנים מורשה שעבר הכשרה ייעודית בתחום. פקטור חשוב נוסף שישי לתת עליו את הדעת הוא ניסיון עם סוג המזגן שברשותכם. יש היום כל כך הרבה סוגים של מזגנים: עיליים, מיני מרכזיים, מפוצלים, מרכזיים ורצוי מאוד שיהיה לטכנאי שלכם ניסיון עם תיקון מזגנים כשלכם.
air25009
  
air25019
  
air25029
air25039
  
air25049
  
air25059
air25069
  
air25079
  
air25089