שם:
טל':
אימייל:
הערות:
אזור:  

מוצרים נלווים למזגנים

כמו בעולם האופנה, גם לעולם המזגנים יש אקססוריז - מוצרים נלווים למזגנים -  שהופכים את חיינו לטובים, חסכוניים ונוחים הרבה יותר. כדי שלא תישארו באפלה, החלטנו לחשוף בפניכם מגוון רחב של מוצרים נלווים למזגנים, אולם חשוב להבין שלא כל מוצר מתאים לכל מזגן וגם כאן כדאי מאוד להתייעץ עם טכנאי מזגנים אמין ומקצועי.

¨       שקע הגנה – שקע זה נועד לספק הגנה מרבית ונחשב ליעיל כאשר יש נפילות מתח, פעילות עבודה במחזורים קצרים יחסית, כאשר יש מתח נמוך, מתח יתר והוא אפילו מגן מפני ברקים.

¨       גלאי תנועה – יש הרבה מוצרים נלווים למזגנים אבל גלאי התנועה הוא מן המתקדמים שבהם. גלאי התנועה מזהה תזוזות וביכולתו להפסיק את פעולת המזגן כאשר יוצאים מן החדר, למשל.

¨     דמפר וקלפר– דמפרים וקלפרים הם אביזרים נלווים למזגנים שמסייעים לחסוך בחשמל. אם התקנתם למשל מזגן מיני מרכזי ואתם מעוניינים שבחדרים שאין בהם איש לא יצא אוויר קר, פשוט השתמשו בדמפר או בקלפר והם ידאגו שפתחי האוורור בחדרים הלא מאוישים יסגרו והמשב יופנה לחדרים שכן מאוישים.

¨     הפעלה טלפונית חכמה של מזגן – הטכנולוגיה הגיע גם לעולם המזגנים וכיום ניתן בעזרת אביזר פשוט להדליק או לסגור את המזגן וגם לקבוע את עוצמת הקירור בטמפרטורה – כל זאת דרך הטלפון הנייד שלכם, ואין זה משנה היכן אתם נמצאים.

¨    תכשיר למניעת בקטריות – ניתן להאריך את משך התפקוד התקין של המזגן בעזרת תכשירים מיוחדים וזולים למדי שנלחמים בהצלחה בעובש, חיידקים ובקטריות שלא פעם מביאים להרס המזגנים.

¨   מוצרים נלווים למזגנים: משאבת ניקוז – משאבה מעוצבת שמאפשרת לנקז מים מן המזגנים. המשאבות הן בדרך כלל קטנות וקל למקם אותם, פעולתן שקטה מאוד וניתן להתאים את עיצובן לחדר שבו הן מוצבות.

air25009
  
air25019
  
air25029
air25039
  
air25049
  
air25059
air25069
  
air25079
  
air25089