שם:
טל':
אימייל:
הערות:
אזור:  

מזגן עילי

הוא קטן וקומפקטי, הוא חסכוני בחשמל, פעולתו שקטה, כל אחד יכול לתפעל אותו בקלות, אפילו ילדים קטנים ואם תרצו תוכלו לרכוש אותו בצבעים שישתלבו בעיצוב של החדר – הכירו - מזגן עילי.

מזגן עילי נחשב לאחד המזגנים הכי פופולאריים בישראל, ואין זה פלא: מזגן עיליליעיל במיזוג חללים קטנים או חדרים בינוניים בגודלם ובישראל יש הרבה מאוד דירות ובתים בעלי חדרים קטנים ובינוניים. ההתקנה שלו יחסית פשוטה והוא יכול לשמש כל משק בית לתקופה ארוכה מאוד.

רגע לפני שיוצאים לרכוש מזגן עילי

טרם הרכישה של  מזגן עילי, חשוב להתייעץ עם טכנאי מזגנים מורשה ומקצועי. יש בתים שלהם לא מתאים מזגן כזה ודווקא עדיף מזגן מיני מרכזי או ריצפתי, אז אל תוותרו על החלק הזה, לרוב טכנאי מזגנים מציעים שירות ייעוץ ראשוני חינם! למה לא לנצל את זה?!!

חשוב לדעת שכיום יש מזגנים עיליים שכוללים רב מאיידים ובדומה למזגן מיני מרכזי, גם איתם ניתן לקרר ולצנן מספר רב של חדרים במקביל. מגזן עילי עם רב מאייד למעשה כולל מדחס חיצוני אחד שמספק כוח למספר מזגנים הפרוסים בחדרים שונים.

טכנאי מזגנים מיומן יוכל לסייע לכם בבחירת המזגן עילי המתאים ביותר עבורכם תוך התייחסות למאפייני החדרים, מיקום נכון, התאמת הספק המזגן, צריכת חשמל ועוד.

air1003
  
air1013
  
air1023
air1033
  
air1043
  
air1053
air1063
  
air1073
  
air1083