שם:
טל':
אימייל:
הערות:
אזור:  

מתקין המזגנים שלך

כל מזגן, יכול לשבוק חיים, הסיכוי כי זה יקרה יכול להרתיע הרבה מאתנו. טכנאי מוסמך, במקרה זה, יוכל להציל את המזגן על מנת לחסוך בהוצאות של רכישת מזגן חדש שלבטח יעלה כמה אלפי שקלים טובים. טכנאי מזגנים מוסמך, אינו רק מתקן מזגנים, אלא יודע ומומחה בתחום התקנת מזגנים ואף יידע כיצד לתחזק אותם. טכנאי מזגנים מוסמך, יידע לשדרג מזגן קיים ויוסיף לו מדי פעם חלקים חדשים לפי הצורך. טכנאי מזגנים יידע להשיג לכם חלפים מקוריים למזגן כך שיחזיק לכם הרבה זמן מעמד. בטרם תבצעו התקנת מזגנים יש לברר אצל כמה בעלי מקצוע או כאלה שקיבלתם עליהם המלצה. לפני רכישת מזגן, יש לבדוק את חלל החדר או הסלון על מנת להתאים את גודל המזגן בהתאם. מזגן עם הרבה כוחות סוס יוכל לגרום לכם לקפוא מקור אם הוא לא יהיה מוצאם בגודלו לחלל החדר או הסלון.
 
כדאי כי יהיו לכם בבית כמה מזגנים
 
רוב המזגנים מתקלקלים בקיץ, לכן כדאי כי יהיו לכם בבית כמה מזגנים, כך שאם כמה ימים לא יהיה לכם מזגן, תוכלו להשתמש במזגנים הנמצאים בשאר החדרים. אם רכשתם מזגן חדש לבית או לעסק, דעו, כי התקנת מזגנים כלולה במחיר הקנייה. אם נתקלתם בטכנאי מזגנים אמין, קרוב לוודאי כי הוא ישרת אתכם באופן קבוע.  רוב המזגנים היום הם מזגנים עיליים. טכנאי ייעץ לכם לגבי סוג המזגן וכמה כוחות סוס נדרשים לקרר חדר מסוים בבית. טכנאי מזגנים מקצועי, יבצע את ההתקנה ביעילות, ולא ישאיר אחריו לכלוך בתום התקנת מזגנים.
 
מתי כדאי לבדוק את המזגן?
 
רצוי כי לפני תקופת הקיץ, כבר בבוא האביב, תבקשו מטכנאי של תחנת המיזוג שיבדוק את המזגן שלכם או את כל המזגנים בבית, במידה ולא מדובר במיזוג מרכזי. לפעמים יש חוסר בגז מזגנים או תחזוקה אחרת. אם תעשו זאת בקיץ, רוב הסיכויים כי יהיה לכם קשה למצוא את הטכנאי שלכם פנוי, בגלל הדרישה הגבוהה לטכנאי מזגנים בתקופה זו. רוב התיקונים הנדרשים בקיץ הם מילוי גז, מלוי גז יעלה בסביבות 280ש"ח.  כדאי לבצע בדיקה לפני הקיץ ולחסוך בזמן יקר.