שם:
טל':
אימייל:
הערות:
אזור:  

מכונת שטיפת רצפות

מכונת שטיפת רצפות, מיועדת לנקות רצפות באזורים תעשייתיים ומסחריים. המכונה מנקה את הרצפות מכל הסוגים ומותירה אותן מבריקות. מכונות שטיפת רצפות, נועדה לקרצף ולייבש את הרצפות בו זמנית. מכונת שטיפת רצפות, מסוגלת לאסוף כל סוג של לכלוך ולהעניק ברק. הסיבות שגם במגזר הפרטי וגם הציבורי רוכשים מכונת שטיפת רצפות, הן בגלל היעילות של המכונות הללו לנקות משטחים גדולים, בגלל ביצוע הטוב שלהן ובגלל המהירות בהן הן מנקות. מי שרוכש מכונות לשטיפת רצפות הם בדרך כלל מוסדות גדולים כמו: בתי חולים, מרכזי ספורט ופנאי, מחסנים, חנויות, אולמות תצוגה ועוד.  היתרון הנוסף במכונות לניקוי רצפות הוא שאין סכנת החלקה לאנשים הנמצאים בסביבה, היות והמכונה מייבשת מיד את הרצפה.

חיסכון בכוח אדם באמצעות מכונות לניקוי רצפות

חשבתם כמה פועלי ניקיון דרושים לשטיפת מקומות גדולים כמו מפעלים או בנייני משרדים גדולים? באמצעות מכונת שטיפת רצפות, תוכלו בקלות לחסוך בכוח אדם. עלות המכונה מוחזרת, תוך שימוש בכמה חודשים בודדים. יש לציין, כי באמצעות כוח אדם ידני, התוצאות לא יהיו דומות כמו בשימוש במכונה לשטיפת רצפות. ישנן מכונות שטיפה רכובות המונעות באמצעות כבל חשמלי. זמן העבודה באמצעות מכונות אלה הוא אינו מוגבל,, ומכונה זו, מתאימה לכל סוגי הרצפות גם לרצפות חלקות וגם עבור רצפות מחוספסות. המנועים הם חזקים ומספקים כוח רב לקרצוף ושאיבה. מכונות אלה, מתאימות לניקיון לכלוך כבד. אין מצברים למכונות אלה והחלפים שלה הם זולים והמכונה עצמה אינה עקרה והיא נוחה לאחזקה.

מכונות שטיפת רצפות קלות לשימוש

מכונות שטיפת רצפות, אינן מצריכות ידע בהפעלתן, כל אחד יכול להפעילן. ישנם כפתורי הפעלה נוחים ליד הידיות. הפעולה הינה אוטומטית, וניתן להגיע באמצעותה לניקיון מקסימלי. היתרון הוא, שניתן לחסוך בכוח אדם של צוות ניקיון לבתי עסק או במקרים כמו אנשים פרטיים הרוכשים את המכונה לשימוש ביתי, חוסכים בעלות של עוזרת בית שאחזקתה כל חודש אינה זולה. היום, מכונות שטיפת רצפות, הפכו להיות המילה האחרונה בתחום הניקיון, גם בגלל החיסכון בזמן ובכסף וגם בגלל יעילותן הרבה. יש לרכוש מכונת שטיפת רצפות במקומות מוכרים על מנת שהקנייה תהיה מוצלחת.